Хто Такий People Companion І Чим Займається В Компанії

People Partner – це посада в HR-департаменті, яка передбачає роботу над задоволеністю співробітників, їхньою мотивацією і розвитком у компанії. People Partner — це перша контактна особа співробітника в компанії, до якої можна прийти з будь-яким питанням, окрім безпосередньо робочих завдань. На сьогоднішній день професія продовжує бути затребуваною і буде такою у найближчому майбутньому. Компанії стають все більше hr people partner вимогливими до ефективності людських ресурсів та управління ними, у відповідь на це професія стає більш різноманітною у своїх напрямках. Це робота над формуванням та розвитком набора тих самих «плюшок», їх бюджетування та аналіз ефективності, організація навчання, поздоровлення співробітників. Талановиті співробітники та ефективні команди – важлива перевага, яка дає змогу компанії перемогти конкурентів.

Чи контролює HR-директор деякі процеси, які створює? Але не настільки, що, наприклад, визначає методологію, згідно з якою працює кожний окремий рекрутер. Але HRD дає загальне бачення з погляду процесу наймання, описує його. Фахівець, робить висновок, що підбір має здійснюватися з допомогою інтерв’ю за компетенціями. А от методологія, яку рекрутер обирає, наприклад, STAR, PESTLE або будь-яку іншу — це вже його власний професійний вибір.

Робота Hr-менеджера: Переваги Та Недоліки

Asana — один з небагатьох інструментів, який систематизує та упорядковує етапи виконання завдання і дає змогу інформувати декількох учасників одночасно. Стратегічний HR партнер – експерт, який бере участь в обговореннях майбутнього, місії, цілей і загальної стратегії компанії або організації. Більш того, стратегічний HR партнер на таких зустрічах має право голосу, так само як і вагу в розмовах з персоналом. Щоб досягти цього рівня, HR бізнес-партнер повинен повністю розуміти структуру та робочі процеси компанії і мати лідерські якості для втілення своїх пропозицій та ідей разом з керівництвом. Утримувати таланти – нелегке завдання, особливо в IT-сфері, де часто компанія бореться за співробітника, а не навпаки. А це означає, що поява нових посад, в тому числі та HR Business Partner, не просто чергове розділення HR-функцій, а реальна потреба бізнесу.

People Partner і HR-менеджер у чому різниця

Спеціаліст на цій посаді поєднує в собі деякі обов’язки HR, рекрутера та івент-менеджера. На нашому вебінарі «People Partner — стратегічний помічник керівника»» Павло Маркасьян, HR Director IT-компанії Trionika розповів про ключові ролі та стратегічні компетенції People Partner. Павло має понад 13 років досвіду у сфері управління персоналом та є сертифікованим коучем ECF. Можна виділити ще декілька основних напрямків, які відносяться до HR-процесів компанії. У середніх та великих компаніях за них зазвичай відповідають окремі спеціалісти або навіть відділи HR департаментів. Адже, якою б не була причина, ніхто не може виключити співпадіння інтересів у майбутньому.

HRD має розуміти, про що цей бізнес – основні критерії його успіху, поведінкові моделі. Має бути в курсі останніх тенденцій – читати відповідну періодику. Можливо набирати персонал без організаційної структури, плану та профілю позиції?

Експерт Поділиться Досвідом

А у якості першої роботи краще звернути увагу на посади асистента HR-відділу або HR-адміністратора. Таке поєднання теорії з практикою допоможе швидше сформувати розуміння професії та бачення свого подальшого розвитку. Наразі зустріти HR-менеджера, що  займається рекрутингом можна лише в невеликих компаніях, де посада такого спеціаліста буде мати назву HR Generalist (HRG). Для цього HR має вести постійну роботу над покращенням показників задоволеності, залученості, лояльності.

Цей матеріал ми розділили на 2 частині – у першій зосередимося на зонах відповідальності, функціях та уміннях, а в другій, яка вийде вже через тиждень, розповімо про те, як вирости в HRD. Людині, далекій від цифр, буде важко — є небезпека, що вона бачитиме бізнес виключно з погляду психології, без розуміння бізнес-процесів, причин та наслідків. HR бізнес-партнер не виконує завдання керівника — він впроваджує HR-зміни, які підвищують ефективність бізнесу. HR бізнес-партнер забезпечує максимально тісний зв’язок HR-директора з бізнесом.

Якщо тебе цікавить управління персоналом і те, чим займається HR-фахівець, спробуй себе в цій ролі. Отже, HRD – це посада, що передбачає погляд зверху, розуміння загальної стратегії компанії та постійне бізнес-партнерство. Чим більше компанія, тим ширше та глибше має бути HR-команда. Її лідером має стати сильний стратег та комунікативна людина.

Практичний Приклад Роботи People Associate

Крім цього, компанія витрачає додатковий час на пошук нових сильних працівників, залучаючи додаткові ресурси та збільшуючи винагороду. Тому утримання співробітників дуже важливе для компанії. 47% HR-фахівців назвали «утримання працівника» головною проблемою в роботі з персоналом в опитуванні SHRM. Часто про утримання згадують, коли працівник висловив бажання піти з компанії. В такому випадку основна задача HR-а — виявити істинну причину його незадоволення і розглянути разом з менеджером можливі варіанти її усунення, тим самим зберегти колегу. Але робота над утриманням є набагато ширша, ніж реакція на конкретний випадок, бо задача будь-якої компанії зробити так, щоб у співробітника не виникало таких бажань.

People Partner і HR-менеджер у чому різниця

Вона стежила, щоб процеси HR працювали справно. Це дозволило мені сфокусуватися на впровадженні змін, взаємодії з бізнесом та автоматизації. У професійних HR-спільнотах все частіше зустрічаються посади HR Business Partner.

Згідно з дослідженнями, HR бізнес-партнерами стають люди з досвідом роботи у HR від 5 до 10 років. Продовжуємо розпитувати фахівців різних професій про те, які інструменти вони використовують у роботі та як планують своє навантаження. З чим працює HR People Partner, розповідає представниця цієї професії Аліна Правдива з Master of Code Global. HR-сфера повна складних найменувань посад і абревіатур. Сьогодні ми обговоримо, які обов’язки на цих посадах і чому вони так необхідні компаніям. People Partner у своїй роботі спирається на прописані стандартні процеси, але при цьому не забуває, що за кожним кейсом стоїть реальний співробітник — жива людина.

Зараз мета команди — ще частіше проводити one-on-one зустрічі та налагоджувати щільний конект із кожним співробітником. Також піпл-партнери працюють над трансформацією базових HR-процесів, щоб зробити їх ще ефективнішими як для співробітників, так і для менеджерів компанії. Перш за все, для людей з широким кругозором, або для тих, хто хоче мати такий. В ній потрібно не боїться труднощів та бути готовим до постійного вирішення нестандартних задач. Ця професія для тих, хто не боїться експериментувати та помилятись. І найголовніше — ця професія для тих, хто щиро любить допомагати людям.

 • Першочергово система була створена для загального збору даних персоналу відповідно до структури компанії, а згодом стала чудовим функціоналом для проведення Performance management процесу.
 • Google Classroom — безкоштовна онлайн-платформа від Google.
 • Корпоративний стиль та етика, формування ціннісної пропозиції (EVP), робота з соцмережами, ЗМІ, навчальними закладами.
 • У Казахстані, наприклад, і зараз мало хто знає, хто такий бізнес-партнер HR. Там тільки-но починають вводити цю посаду.
 • Стратегічний HR партнер – експерт, який бере участь в обговореннях майбутнього, місії, цілей і загальної стратегії компанії або організації.
 • Незважаючи на всі складнощі, ніщо не може мотивувати більше, ніж розуміння, що завдяки тобі хоча б одній людині в цьому світі стало краще.

А ще багатозадачність… Ситуація, коли виявляється, що треба зробити все з переліку вище «на вчора» — далеко не виняток. Ми вчасно відкрили операційний центр і набрали штат, хоча місто було https://wizardsdev.com/ маленьким, і залишалися сумніви, що знайдеться потрібна кількість вільних фахівців. HRBP перебирає функцію зв’язку з бізнесом, а ейчар разом зі своєю командою фокусується на HR-процесах.

Ніхто їх раніше не контролював — наймали багато людей, витрачали гроші на зайві конференції. Основну частину працівників, що «вивільнилися», ми перемістили. Хтось переїхав до того міста чи перейшов на інші посади, а хтось звільнився — захотів перейти до іншого банку. Все минулося позитивно, драматичних звільнень не було. Якщо бізнес-партнер бачить потребу бізнесу, він має зрозуміти, як її «закрити» на рівні консалтингу — як зробити діагностику, підготувати звіт, презентувати його та ухвалити рішення. HR-директору достатньо розбиратися в бізнесі поверхово чи середньо, а бізнес-партнерам важливо розуміти його глибше, без цього вони не зможуть працювати.

People Partner і HR-менеджер у чому різниця

Тому спробуй на нашому безплатному марафоні попрацювати з даними. Для цього потрібно було разом із HR-командою реструктуризувати поточні процеси та впровадити нові. Якісь функції — частково і тимчасово — я взяв на себе. Щоб «мій» бізнес-підрозділ отримав якісний сервіс, всю HR-команду, яка на нього працювала, я сфокусував на його потребах. Середня вартість звільнення працівника становить 33% від його річної зарплати.

People Partner і HR-менеджер у чому різниця

Система звертає увагу керівника на підлеглих, яким складно. У жорстких ієрархічних бізнес-структурах, де генеральний директор особисто віддає розпорядження та його беззаперечно слухаються, особливої потреби у HR бізнес-партнері немає. Але в плоскій — «бірюзовій» структурі, де гендиректор виконує роль коуча-натхненника та бізнес-керівників багато, HR бізнес-партнер стає сполучною ланкою між HR-відділом та підрозділами. Якщо компанія швидко зростає, у HR-директора не вистачає часу та сил, щоби взаємодіяти з керівниками всіх підрозділів. HR-директор у кращому разі просто не приносить користі, у гіршому — веде не туди.

Order Via Whatsapp

Java Developer

  Java Developer

  Job Description :

  Job Description :

  • Membuat program web e-commerce khusus untuk pemerintah dan meminimalisir terjadinya bug.
  • Mengerjakan proyek sesuai target yang sudah ditentukan sehingga tidak overdue
  • Mengomunikasikan progress pengerjaan task dengan efektif
  • Melakukan Unit Testing
  • Maintain application, meliputi : Bug fixing, Refactoring, Feature enhancement
  • Mempelajari teknologi baru untuk pengembangan produk
  • Mengimplementasikan camunda open source tools
  • Mengimplementasikan REST API di Spring boot
  • Menggunakan reporting tool jasper dan sejenisnyaTools yang digunakanVisual Studio Code, Postman, Dbeaver, Gitkraken, Browser, Taiga, SentryBenefit yang akan anda dapatkan jika bergabung dengan tim kami :
  • Bekerjasama dengan tim proyek
  • Jam kerja fleksibel dengan ketentuan 5 hari kerja dengan 8 jam/hari (senin-jumat)
  • Training/Workshop setiap hari Jumat (Softskill & Hardskill)
  • Pairing dengan Tim Ahli
  • Bersedia bekerja secara onsite di kantor Sleman, Yogyakarta atau Cimahi, Bandung
  • Fasilitas alat kerja
  • Insentif tambahan: Bonus Proyek, Tunjangan Kesehatan
  • Fasilitas BPJS Kesehatan & Ketenagakerjaan

   

  Job Requirement :

  Kualifikasi minimal

  • Memahami bahasa pemrograman Java
  • Fresh Graduate are welcome
  • Tidak Merokok


   

  Kualifikasi yang lebih disukai

  • Pendidikan Terakhir S1 atau sederajat.Berpengalaman 1-3 tahun pada bidang terkait
  • Berpengalaman menggunakan salah satu framework (Spring MVC, Spring Boot, Grails, dan/atau play framework) untuk mengembangkan aplikasi
  • Memiliki surat referensi tentang pengalaman menangani sebuah proyek (lebih diutamakan)
  • Berpengalaman dalam membuat aplikasi berbasis web dengan database sistem
  • Mampu berpikir kritis & kreatif (diukur menggunakan Psikotes)
  • Memiliki kemampuan time management & task management yang baik (diukur menggunakan Psikotes)
  • Memiliki kemampuan komunikasi yang baik (diukur menggunakan Psikotes)
  • Memiliki kemampuan berbahasa inggris (terutama reading dan/atau writing)
  • Memiliki sikap mau dan mampu menerima feedback dari atasan maupun rekan kerja
  • Tahu bahkan berpengalaman dengan tools yang digunakan oleh perusahaan
  • Bersedia bekerja secara WFO di kantor Yogyakarta
  • Memiliki sikap mau dan mampu menerima feedback dari atasan maupun rekan kerja


   

  Range salary :

  Junior : Rp 2.160.000- Rp 4.000.000
  Middle : Rp 4.000.000 – Rp 6.000.000
  Senior : Rp 6.000.000 – 8.000.000